Navetă RL-KLT euro plastic tip ladă RL-KLT euro plastic cu orificii scurgere apă, 600 x 400 x 280 mm, albastră RAL 5005.

Descriere
Lăzi KLT R-KLT RL-KLT
- lăzi din plastic KLT R-KLT RL-KLT conform recomandării VDA 4500
- suport pentru etichete integrat
Lăzi din plastic KLT, R-KLT, RL-KLT navete din plastic special create pentru a optimiza lanţul logistic din industria automobilelor în conformitate cu recomandarea VDA. Sistemul este adaptat modular la suprafeţele de bază ale paleților Euro și ISO, precum și la depozitarea în sistemele automatizate de stocare. Mânerele ergonomice de pe partea frontală facilitează transportul manual al lăzii. Navete lazi plastic KLT R-KLT RL-KLT pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs. Navete KLT, R-KLT, RL-KLT de plastic fabricate din polipropilenă reciclabilă, rezistentă la uleiuri, grăsimi și majoritatea acizilor și bazelor, rezistentă la temperaturi cuprinse între -20° și +100°C. Capacitatea portantă 20 kg pe ladă, sarcina maximă în stivă 600 kg.
RL-KLT cu fund neted și găuri de scurgere, albastru RAL 5005Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5005 ![]() |
| capacitate | 600 kg |
| greutate | 2,67 kg |
| sarcină nominală | 20 kg |
| volum | 51,9 l |
| înălțime interioară | 262 mm |
| înălţimea exterioară | 280 mm |
| lăţimea exterioară | 400 mm |
| lăţimea interioară | 359 mm |
| lungimea exterioară | 600 mm |
| lungimea interioară | 544 mm |








