Navetă R-KLT euro plastic tip ladă R-KLT euro plastic cu baza plată, 300 x 200 x 147 mm, albastră RAL 5003.

Descriere
Lăzi KLT R-KLT RL-KLT
- lăzi din plastic KLT R-KLT RL-KLT conform recomandării VDA 4500
- suport pentru etichete integrat
Lăzi din plastic KLT, R-KLT, RL-KLT navete din plastic special create pentru a optimiza lanţul logistic din industria automobilelor în conformitate cu recomandarea VDA. Sistemul este adaptat modular la suprafeţele de bază ale paleților Euro și ISO, precum și la depozitarea în sistemele automatizate de stocare. Mânerele ergonomice de pe partea frontală facilitează transportul manual al lăzii. Navete lazi plastic KLT R-KLT RL-KLT pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs. Navete KLT, R-KLT, RL-KLT de plastic fabricate din polipropilenă reciclabilă, rezistentă la uleiuri, grăsimi și majoritatea acizilor și bazelor, rezistentă la temperaturi cuprinse între -20° și +100°C. Capacitatea portantă 20 kg pe ladă, sarcina maximă în stivă 600 kg.
R-KLT cu fund închis, extrem de stabil, armat (cu nervuri exterioare), albastru RAL 5003Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5003 ![]() |
| capacitate | 400 kg |
| greutate | 0,57 kg |
| sarcină nominală | 20 kg |
| volum | 5,3 l |
| înălțime interioară | 129 mm |
| înălţimea exterioară | 147 mm |
| lăţimea exterioară | 200 mm |
| lăţimea interioară | 162 mm |
| lungimea exterioară | 300 mm |
| lungimea interioară | 243 mm |








