Navetă ladă de plastic conică tip euro cutie multifuncțională conică cu capac 800 x 600 x 340 mm

Descriere
- lazi din plastic prin a caror stivuire in stare golita obtineti o reducere a volumului la depozitarea lor de pana la 75%
- navete lăzi din polipropilenă adecvată pentru utilizări diverse
Navete lăzi euro cutii din plastic conice multifuncționale stivuibile optimizează spaţiul de depozitare, timpul la reumplere și permit introducerea și scoaterea mai rapidă a bunurilor. Stabilitate și rezistență ridicată datorită construcției din polipropilenă de înaltă calitate, adecvată pentru întrebuinţări diverse. Datorită pereților conici, recipientele reutilizabile pot fi stivuite unul în celălalt. Astfel, se obţine o reducere a volumului de până la 75% la introducerea și depozitarea recipientelor stivuite unul în celălalt. Manipulare ușoară datorită mânerelor în formă ergonomică de pe părţile laterale. Pereții interiori și fundurile netede permit curățarea uşoară și temeinică. Navete lăzi versatile din plastic pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs.
Navete lăzi din plastic multifuncţionale cu capac din două piese cu 2-4 balamale pe partea laterală a recipientului. Când capacul este deschis, recipientele goale pot fi stivuite pentru a economisi spațiu. Capacele închise protejează conținutul, permițând în același timp stivuirea recipientelor. Capacul are deschideri pentru garnituri speciale de unică folosință, vezi accesoriile. Cu un capac, dimensiunile exterioare ale recipientelor cresc cu 20 mm.
Navete lăzi din plastic multifuncţionale 800x600mm cu capac
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru ![]() |
| greutate | 7 kg |
| înălțime interioară | 278 mm |
| înălţimea exterioară | 340 mm |
| lăţimea exterioară | 600 mm |
| lăţimea interioară | 507 mm |
| lungimea exterioară | 800 mm |
| lungimea interioară | 686 mm |












