Navetă ladă de plastic conică tip euro cutie multifuncțională conică fără capac cu console pentru stivuire 600 x 400 x 270 mm

Descriere
- lazi din plastic prin a caror stivuire in stare golita obtineti o reducere a volumului la depozitarea lor de pana la 75%
- navete lăzi din polipropilenă adecvată pentru utilizări diverse
Navete lăzi euro cutii din plastic conice multifuncționale stivuibile optimizează spaţiul de depozitare, timpul la reumplere și permit introducerea și scoaterea mai rapidă a bunurilor. Stabilitate și rezistență ridicată datorită construcției din polipropilenă de înaltă calitate, adecvată pentru întrebuinţări diverse. Datorită pereților conici, recipientele reutilizabile pot fi stivuite unul în celălalt. Astfel, se obţine o reducere a volumului de până la 75% la introducerea și depozitarea recipientelor stivuite unul în celălalt. Manipulare ușoară datorită mânerelor în formă ergonomică de pe părţile laterale. Pereții interiori și fundurile netede permit curățarea uşoară și temeinică. Navete lăzi versatile din plastic pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs.
Navete lăzi din plastic echipate cu console (suporturi) pentru stivuire articulate; acestea permit stivuirea recipientelor încărcate fără tasarea conținutului. Consolele (suporturile) articulate permit stivuirea cu economie de spațiu în poziție normală.
Navete lăzi din plastic multifuncţionale 600x400mm cu console
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru ![]() |
| greutate | 2,4 kg |
| înălțime interioară | 257 mm |
| înălţimea exterioară | 270 mm |
| lăţimea exterioară | 400 mm |
| lăţimea interioară | 330 mm |
| lungimea exterioară | 600 mm |
| lungimea interioară | 502 mm |








