Ladă din plastic tip euro navetă din plastic cu pereți plini, închisă, gri, 300 x 200 x 170 mm

Descriere
Lăzi tip euro din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la șocuri
Navete lăzi plastic tip euro cutii din plastic cu pereți plini și orificii pentru prinderea cu mâna pentru stocare depozitare și transport.
Lazi din plastic cu pereți plini pentru stocare depozitare și transport pe palet sau individual.
Sistemul modular permite stivuirea ușoară a recipientelor de dimensiuni diferite. Navete versatile din plastic pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs. Pereți închiși cu orificii de prindere pe fețele din partea frontală.
Lazi din plastic tip navete EURO cutii pereți plini 300x200mm.
Baza închis, neted.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| mânere | închis |
| greutate | 0,7 kg |
| volum | 7,4 l |
| înălțime interioară | 155 mm |
| înălţimea exterioară | 170 mm |
| lăţimea exterioară | 200 mm |
| lăţimea interioară | 174 mm |
| lungimea exterioară | 300 mm |
| lungimea interioară | 274 mm |




