Dulap chimicale și protecția mediuluii cu rezistență sporită la foc, perete dublu, HxLxl: 1990x1000x450 mm, aerisitor 100 mm


Descriere
Dulapuri chimicale cu opțiune ventilație
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 5 buc. |
| greutate | 120 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 50 kg |
| sarcină nominală carcasă | 500 kg |
| adâncime | 450 mm |
| înălțime | 1990 mm |
| lățime | 1000 mm |










