Raft metalic SPEED RACK cu EURO navete lăzi cutii de plastic cu deschidere frontal, HxLxl: 1970x1700x600 mm, 5 polițe, nr. de cutii 16 buc.

Descriere
Raft SPEED RACK cu EURO-cutii, navete de depozitare cu deschidere frontală. Stâlpii şi traversele raftului sunt din profile de oțel zincate. Suporturile (stălpii tip picoare) de raft au tălpi care se pot ancora în podea. Instalare foarte rapidă și ușoară - sistem de inserție fără îmbinări cu șuruburi. Livrare standard cu 5 poliţe permutabile într-un rastru de 50 mm; poliţe din plăci fibrolemnoase într-o ramă din oțel, sub fiecare poliță există două armături.
Dimensiuni/alti Parametri
| design raft | raft de bază |
| suprafață superioară | zincat |
| număr polițe | 5 buc. |
| numărul de recipiente | 16 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 3000 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 500 kg |
| adâncimea poliței | 600 mm |
| înălţimea totală | 1970 mm |
| lăţimea poliței | 1700 mm |







