Covor tehnic preș pentru lucru industrial împotriva oboselii `Fatigue Step` 0,9 x 0,9 m, 100% cauciuc negru


Descriere
- pres covor tehinc industrial din cauciuc antialunecare și antioboseală pentru posturile de lucru, adecvat pentru zone de producție umede
- rezistență la alunecare DIN51130
- suprafața perforată (diametru 22 mm) și partea inferioară permit scurgerea lichidelor
- disponibil ca plăci modulare de 0,9 x 0,9 m; suplimentar sunt disponibile plăci de margine
- rezistent la uleiuri și substanțe chimice, adecvat de exemplu pentru vopsitorii și zone de lucru umede similare
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| material | cauciuc natural |
| suprafață superioară | perforat |
| utilizare | zona uscata | umeda |
| max. temperatura | 130 °C |
| min. temperatura | -20 °C |
| greutate | 9,95 kg |
| greutate (kg/m2) | 11 kg/m² |
| înălțime | 18 mm |
| lățime | 900 mm |
| lungime | 900 mm |














