Covor tehnic industrial pentru sapții umede Flexi-Deck 0,3x0,3 m, negru, unitate ambalare 9 buc.


Descriere
- pres covor tehnic industrial Flexi-Deck potrivit pentru vestiare, camere de duș și zone de producție cu sarcină mai redusă
- partea inferioară este prevăzută cu știfturi pentru scurgerea mai rapidă a apei
- plăci de pardoseală din PVC, ușoare și flexibile, dimensiuni 300 x 300 mm, greutatea: 0,4 kg/placă
- suprafața structurată oferă o protecție fiabilă împotriva alunecării
- modelul orificiilor și știfturile din spate asigură scurgerea imediată a apei
- plăcile separate pot fi conectate după cum doriți și înfășurate ușor pentru curățare
- potrivite și pentru podele înclinate
- dezvoltarea bacteriilor este inhibată
Set 9 buc. = 0,81 m²
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| material | plastic (PVC) |
| suprafață superioară | perforat |
| utilizare | zona uscata | umeda |
| max. temperatura | 95 °C |
| min. temperatura | -20 °C |
| greutate | 0,4 kg |
| greutate (kg/m2) | 4,8 kg/m² |
| înălțime | 13 mm |
| lățime | 300 mm |
| lungime | 300 mm |













