Container stivuibil tip boxcontainer pliabil, 1200x800 mm, cap.port. 1000 kg, albastru RAL5010

Descriere
- fabricat din tablă din oțel acoperită cu vopsea cu pulbere
- construcția permite manipularea cu stivuitorul
- poate fi blocat cu un lacăt pentru a proteja conținutul împotriva furtului
- în cazul respectării capacității de încărcare maximă a unei cutii de 1000 kg, sunt stivuibile până la de trei ori
- spațiu minim necesar după pliere, reducerea costurilor de transport și depozitare
- dimensiuni interne (LxlxH): 1165x745x766 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu tălpi |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| pereți laterali | complet |
| stivuire | 3 buc. |
| greutate | 100 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| înălţimea exterioară | 985 mm |
| lăţimea exterioară | 840 mm |
| lungimea exterioară | 1240 mm |










