Liză VARIOfit cu plasă sârmă și protecții pentru roți cărucior cu lopată transport manipulare stivuită lăzi navete cutii din țeavă oțel cap. port. 250 kg lopată 320x250mm anvelopă bandaj cauciuc


Descriere
- construcție ușoară, sudată, din oțel
- platformă din tablă de oțel
- vopsea pulbere, protecție permanentă a suprafeței, rezistent la impact și zgârieturi
- mânerele ergonomice cu protecția mânerului previn rănirea
- construcție cu plasă de sârmă pentru transportul obiectelor mai mici sau mai puțin rigide
- roți 260x65 mm
- anvelope din cauciuc solid cu rulmenți cu bile și capac din plastic
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| platformă lăț.×adâ. | 320 × 250 mm |
| roți | cauciuc plin |
| greutate | 20 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| înălțime | 1300 mm |
| lățime | 550 mm |






