Suport pentru parcare biciclete (și pentru bicilete cu discuri de frână), 5 locuri de parcare


Descriere
- adecvate și pentru biciclete cu frâne cu disc
Sisteme de suporturi stand rastel cu locuri de parcare tip arcuit îngust cu înălțime variabilă pentru parcarea orizontală tradițională și a bicicletelor cu discuri de frână. Suporturile din țeavă de oțel cu diametrul ø 18 mm se fixează prin șuruburi de cadrul de bază din profil cornier (toate galvanizate la cald). Materialul utilizat și acoperirea asigură o rezistență maximă împotriva intemperiilor și deteriorărilor mecanice. Potrivite pentru biciclete cu lățimea roții de până la 55 mm, dar f orma specială a suportului permite și așezarea bicicletelor care au frâne cu disc. Economisirea spațiului ocupat de bicicletele parcate, prin așezare alternativă sus/jos.
Distanța dintre roți: 350 mm Pregătite pentru îmbinare în rânduri și fixare de sol / podea.
Dimensiuni/alti Parametri
| locur parcare joas / sus | 2 / 1 |
| poziționarea roții | pe o parte |
| suprafață superioară | zincat |
| spații de parcare | 5 buc. |
| greutate | 23,5 kg |
| adâncime | 390 mm |
| distanta dintre biciclete | 350 mm |
| înălțime | 720 mm |
| lungime | 1750 mm |















