Cărucior cu pereți înalți din sârmă tip grilaj cu 4 pereți laterali, fără polițe, rollcontainer boxcontainer, lxLxH: 700x800x1665 mm

Descriere
- cărucioare cu pereți înalți tip grilaj model standard, zincat, acoperit cu lac de protecție
- cărucior cu pereți înalți din sârmă tip grilaj capacitatea portantă maximă 500 kg
Cărucioare cu pereți înalți din sârmă tip grilaj, construcţie din oţel constă dintr-un cadru de bază cu suprafaţă de încărcare tip grilaj, având capacitatea portantă 500 kg. Cadru mobil cu 4 roți (2 fixe și 2 pivotante) din plastic alb, diametru 125 mm. Manșoanele aflate în colțuri servesc la montarea sau demontarea rapidă a părților laterale. Construcție complet zincată și acoperită cu lac de protecție. Pe părțile laterale se pot suspenda până la 4 rafturi grilaj având capacitatea portantă de 100 kg.
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 800 x 700 |
| numărul de zone de încărcare | 1 buc. |
| greutate | 32 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 100 kg |
| adâncime exterioară | 805 mm |
| adâncimea interioară | 740 mm |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălțime interioară | 1520 mm |
| înălţimea exterioară | 1665 mm |
| lăţimea exterioară | 710 mm |
| lăţimea interioară | 650 mm |











