Cărucior marfă de mână din plasă de sârmă și cu 2 roți, cap. port. 120 kg, anvelopă pneumatică Ø 305 mm

Descriere
Cărucior manual cu 2 roți cu pereți din plasă de sârmă pentru manipulare manuală.
Cărucior manual cu două roți pentru transportul de mărfuri și materiale cu utilizare versatilă în toate domeniile. Construcție din țeavă de oțel cu pereți laterali din plasă de sârmă. Acoperire cu vopsea cu pulbere, albastru.
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 650 x 450 |
| roți | anvelopă pneumatică |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 10 kg |
| sarcină nominală | 120 kg |
| diametrul roții | 305 mm |
| înălțime interioară | 272 mm |
| înălţimea totală | 830 mm |
| lăţimea interioară | 477 mm |
| lăţimea totală | 670 mm |
| lungimea interioară | 647 mm |
| lungimea totală | 1120 mm |





