Cărucior marfă de mână din plasă de sârmă și cu 2 roți, cap. port. 80 kg, anvelopă din bandaj cauciuc 200 mm

Descriere
Cărucior manual cu 2 roți cu pereți din plasă de sârmă pentru manipulare manuală.
Cărucior manual cu două roți pentru transportul de mărfuri și materiale cu utilizare versatilă în toate domeniile. Construcție din țeavă de oțel cu pereți laterali din plasă de sârmă. Acoperire cu vopsea cu pulbere, albastru.
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 600 x 400 |
| roți | cauciuc plin |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 9 kg |
| sarcină nominală | 80 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime interioară | 272 mm |
| înălţimea totală | 770 mm |
| lăţimea interioară | 400 mm |
| lăţimea totală | 584 mm |
| lungimea interioară | 600 mm |
| lungimea totală | 1070 mm |





