Ladă din plastic tip euro navetă din plastic stivuibilă Stockbox 800 x 600 x 450 mm culoare galbenă

Descriere
Lazi din plastic StockBox recipiente euro cutii de stocare colorate pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs.
- navete din plastic stivuibile StockBox foarte rezistente din polipropilenă
- cu pereți cu nervuri care întăresc cutiile și le fac stivuibile
- rezistente la temperaturi între -10°C și +60°C
Accesorii: capac profilat din tablă de aluminiu, grosime 1,5 mm, care permite stivuirea cutiilor de stocare.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | galben ![]() |
| mânere | deschis |
| greutate | 7,2 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| înălțime interioară | 440 mm |
| înălţimea exterioară | 450 mm |
| lăţimea exterioară | 600 mm |
| lăţimea interioară | 520 mm |
| lungimea exterioară | 800 mm |
| lungimea interioară | 710 mm |










