Ladă din plastic tip euro navetă din plastic stivuibilă Stockbox 400 x 300 x 250 mm culoare verde

Descriere
Lazi din plastic StockBox recipiente euro cutii de stocare colorate pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs.
- navete din plastic stivuibile StockBox foarte rezistente din polipropilenă
- cu pereți cu nervuri care întăresc cutiile și le fac stivuibile
- rezistente la temperaturi între -10°C și +60°C
Accesorii: capac profilat din tablă de aluminiu, grosime 1,5 mm, care permite stivuirea cutiilor de stocare.
Navete lăzi euro cutii din plastic colorate StockBox 400x300x250mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | verde ![]() |
| mânere | închis |
| greutate | 1,3 kg |
| sarcină nominală | 30 kg |
| înălțime interioară | 245 mm |
| înălţimea exterioară | 250 mm |
| lăţimea exterioară | 300 mm |
| lăţimea interioară | 255 mm |
| lungimea exterioară | 400 mm |
| lungimea interioară | 335 mm |










