Raft metalic inserare cu cleme și polițe din plăci MDF HxLxl: 2000 x 1000 x 600 mm, 6 polițe a câte 175 kg


Descriere
Alegeti dintre numeroasele modele de rafturi metalice de depozitare sau arhiva cu polite metalice sau lemn mdf prezentate de catre Emporo in magazinul sau online.
Rafturi metalice cu posibilitate de rigidizare prin intermediul clemelor de prindere sau șuruburilor și pentru o multidudine de domenii de utilizare de la magazii sau magazine până la zone de producție, logistice sau depozitare prezentate în magazinul nostru online
Instalare simplă și rapidă fără conexiuni filetate, datorită sistemului cu inserție fără șuruburi, cu fixare în cleme.
Stâlpii și ramele polițelor sunt din tablă cu acoperire komaxit albă.
Polițe:
- în ramele din tablă sunt așezate, fără fixare, polițe din plăci MDF de 8 mm grosime fără tratament de suprafață, destinate utilizării în depozite si ateliere
- capacitatea portantă de 175 kg și sunt reglabile pe înălțime la intervale de 50 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| design raft | raft de bază |
| vopsea stâlp | vopsea albă ![]() |
| vopsea suprafață | placaj aglomerat |
| număr polițe | 6 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 1000 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 175 kg |
| adâncimea poliței | 600 mm |
| înălţimea totală | 2000 mm |
| lăţimea poliței | 1000 mm |
Documente
fără TVA







