Scaun de lucru laborator și atelier ergonomic rotativ SMART, cu suport picioare și brațe, material stofă culoare albastră


Descriere
Cu mecanism de contact permanent (CPT), reglarea spătarului pe înălțime și adâncime și înclinare în poziția dorită.
Scaune de lucru ”SMART” înalt ergonomice rotative pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice - mobilier industrial - echipament pentru atelier. Scaunele SMART înalt cu piese din plastic de culoare albă sunt potrivite în special pentru spații curate, cum ar fi spitale, cabinete medicale, laboratoare etc., au suport pentru picioare din oțel cromat, cu aspect estetic și ușor de curățat.
Scaun de lucru atelier și laborator ergonomic rotativ SMART Înalt cu șezut și spătar tapițate cu stofă.
Tapițerie din material textil Basic Fabric: 100% poliester, 270 g/m2, certificat Martindale de rezistență la frecare pentru 90 000 de cicluri
Scaune de lucru SMART înalt cu șezut și spătar din material textil stofă cu cotiere
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| cotiere | da |
| culoare | albastru ![]() |
| material husă | țesătură |
| suport pentru picioare | da |
| adâncime șezut | 440 mm |
| înălțimea max. șezut | 850 mm |
| înălțimea min. șezut | 600 mm |
| lățime șezut | 460 mm |














