Scaun de lucru laborator și atelier ergonomic rotativ înalt PEGAZ, cu suport picioare și brațe, înlocuitor de piele albastru închis


Descriere
Scaune de lucru ”PEGAZ” înalt ergonomice rotative pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice cu suport pentru picioare - mobilier industrial - echipament pentru atelier. Cu mecanism de contact permanent (CPT), reglarea spătarului pe înălțime și adâncime și înclinare în poziția dorită. Cu amortizor pneumatic pentru reglarea continuă a înălțimii scaunului. Suprafață cromată - aspect estetic, ușor de îngrijit.
- șezut și spătar tapițate cu imitație de piele
Piele artificială de înaltă calitate, din poliester 100% cu strat de PVC, ușor de spălat, robust și rezistent la frecare.
Scaune de lucru PEGAZ cu șezut și spătar din imitație piele cu cotiere
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| cotiere | da |
| culoare | albastru închis ![]() |
| material husă | imitație de piele |
| suport pentru picioare | da |
| adâncime șezut | 450 mm |
| înălțimea max. șezut | 870 mm |
| înălțimea min. șezut | 620 mm |
| lățime șezut | 460 mm |












