Cărucior cu polițe VARIOfit cu 4 pereți înalți, înălțime totală 1180 mm, 3 etaje 850x500 mm, cap. port. 400 kg


Descriere
- cadru din oțel sudat din profil cornier
- tubular rigidizat, cu pereți frontali înșurubați din țeavă de oțel și inserție pentru grilaj
- acoperită cu vopsea cu pulbere
- grilaj cu dimensiunea ochiului de plasă 120x120 mm
- un perete frontal este prevăzut cu mâner
- suprafața de încărcare și polițe din placă MDF cu decor
- polițele pot fi suspendate după dorință de grilajul peretelui frontal, intervalul dintre etaje 120 mm
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 850 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 850 x 500 mm |
| numărul de etaje | 3 buc. |
| greutate | 61,5 kg |
| sarcină nominală | 400 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălțimea cadrului | 925 mm |
| înălţimea totală | 1180 mm |
| lăţimea exterioară | 540 mm |
| lungimea exterioară | 1040 mm |
Documente
fără TVA











