Dulap metalic multifunțional - stație de control, lxLxH: 1200x600x2030 mm, 4x sertare, 1 x dulăpior cu poliță, corp gri RAL7035/uși gri RAL7035


Descriere
Părțile laterale din zona de sus sunt prevăzute cu geam securit, partea frontală se poate închide cu un rulou din aluminiu cu mecanism de derulare. Ruloul are un mâner din aluminiu și încuietoare espagnolette integrată. Peretele posterior este perforat și deci adecvat pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM.
În partea de jos există sertare și un dulap. Sertarele se extrag în proporție de 100%, au capacitatea de încărcare de 80 kg și dimensiunile de 459x459 mm. Partea inferioară, ca și la bancurile de lucru modulare, poate fi dotată ulterior cu orice accesoriu, având în plus deschideri de ventilare în peretele din spate.
Blat de lucru din PAL laminat de 28 mm, cu deschideri pentru cablu. Înălțimea blatului de lucru: 865 mm. Model standard: corpul în gri deschis RAL 7035, ușile și părțile frontale ale sertarelor în gri deschis, albastru sau verde.
La cerere, stațiile de testare și control ar putea fi furnizate și într-o altă combinație diferită de sertare și dulapuri, precum și într-o combinație diferită de culori.
Echipare:2 x sertare 100 mm
2 x sertare 200 mm
1 x ușă batantă 600 mm
1 x poliță
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 155 kg |
| adâncime | 600 mm |
| adâncime sertar | 459 mm |
| înălțime | 2030 mm |
| lățime | 1200 mm |
| lăţime sertar | 459 mm |
fără TVA




























