Dulap metalic atelier cu sertare pentru scule, HxLxl: 990 x 1037 x 630 mm, 5 sertare, verde RAL6011


Descriere
- dulăpioare / dulapuri / cărucioare metalice KOMBI cu sertare pentru scule; structură din tablă de oțel acoperită cu vopsea cu pulbere
- blocare centrală cu siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat
- sertare cu glisoare cu rulmenți, extractibile în proporție de 100%, capacitatea de încărcare a sertarului 80 kg
- interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea unui separator
- mânerele cu etichetă se extind pe întreaga lățime a sertarului; apărătoarea etichetei este din plastic transparent
Echipament:
3x sertar 100 mm
2x sertar 300 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | verde RAL6011 ![]() |
| culoare ușă | verde RAL6011 ![]() |
| numărul de sertare | 5 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 105 kg |
| adâncime | 630 mm |
| adâncime sertar | 459 mm |
| înălțime | 990 mm |
| lățime | 1037 mm |
| lăţime sertar | 918 mm |

























