Dulap metalic atelier cu sertare pentru scule, HxLxl: 1215 x 1037 x 630 mm, 4 sertare, 1 x modul dulap, verde RAL6011


Descriere
- dulăpioare / dulapuri / cărucioare metalice KOMBI cu sertare pentru scule; structură din tablă de oțel acoperită cu vopsea cu pulbere
- blocare centrală cu siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat
- sertare cu glisoare cu rulmenți, extractibile în proporție de 100%, capacitatea de încărcare a sertarului 80 kg
- interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea unui separator
- mânerele cu etichetă se extind pe întreaga lățime a sertarului; apărătoarea etichetei este din plastic transparent
- uși cu închidere într-un punct, mâner din plastic cu încuietoare cilindrică integrată
- uși cu mecanism de blocare cu arc, care împiedică deschiderea automată în poziție deschisă
- datorită designului tehnic, ușa se deschide opțional spre dreapta sau spre stânga
Echipament:
3x sertar 75 mm
1x sertar 100 mm
1x dulap cu uși 800 mm
și 2x polița, reglabile în trepte de 25 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | verde RAL6011 ![]() |
| culoare ușă | verde RAL6011 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| numărl de compartimente | 1 buc. |
| numărul de sertare | 4 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 103 kg |
| adâncime | 630 mm |
| adâncime sertar | 459 mm |
| înălțime | 1215 mm |
| lățime | 1037 mm |
| lăţime sertar | 918 mm |



























