Dulap metalic atelier cu sertare pentru scule, HxLxl: 1215 x 1037 x 630 mm, 5 sertare, 1 x modul dulap, albastru RAL5012


Descriere
- dulăpioare / dulapuri / cărucioare metalice KOMBI cu sertare pentru scule; structură din tablă de oțel acoperită cu vopsea cu pulbere
- blocare centrală cu siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat
- sertare cu glisoare cu rulmenți, extractibile în proporție de 100%, capacitatea de încărcare a sertarului 80 kg
- interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea unui separator
- mânerele cu etichetă se extind pe întreaga lățime a sertarului; apărătoarea etichetei este din plastic transparent
- uși cu închidere într-un punct, mâner din plastic cu încuietoare cilindrică integrată
- uși cu mecanism de blocare cu arc, care împiedică deschiderea automată în poziție deschisă
- datorită designului tehnic, ușa se deschide opțional spre dreapta sau spre stânga
Echipament:
1x sertar 75 mm
1x sertar 100 mm
2x sertar 125 mm
1x sertar 150 mm
1x dulap cu uși 550 mm
și 1x polița, reglabile în trepte de 25 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5012 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 1 buc. |
| numărl de compartimente | 1 buc. |
| numărul de sertare | 5 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 111 kg |
| adâncime | 630 mm |
| adâncime sertar | 459 mm |
| înălțime | 1215 mm |
| lățime | 1037 mm |
| lăţime sertar | 918 mm |



























