Liză VARIOfit pentru scaune, cap. port. 250 kg, tip cărucior metalic cu lopată 360 x 330 mm, anvelopă din bandaj cauciuc


Descriere
- construcție ușoară, sudată, din oțel
- platformă din tablă de oțel
- vopsea pulbere, protecție permanentă a suprafeței, rezistent la impact și zgârieturi
- mânerele ergonomice cu protecția mânerului previn rănirea
- construcție cu acoperire din PVC moale (gros și transparent)
- platformă din oțel cu suprafață antiderapantă
- roți 260x65 mm
- anvelope din cauciuc solid pe jantă din plastic, cu rulmenți cu bile și capac din plastic
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| platformă lăț.×adâ. | 360 × 335 mm |
| roți | cauciuc plin |
| greutate | 19,5 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| înălțime | 1400 mm |
| lățime | 620 mm |













