Cărucior transport tip șasiu plarfomă manipulare paleți, containere VARIOfit, 1010x810 mm, H 650 mm, cap. port. 1200 kg


Descriere
Carucior pentru paleti tip șasiu cadru metalic
- cărucioare pentru paleți tip șasiu pentru recipiente, paleți, navete, cutii de transport și paleți din tablă
- cărucior paleți tip șasiu - construcție robustă din oțel cu bare transversale
- structură cadru sudată și robustă din profil cornier din oțel
- acoperită cu vopsea cu pulbere RAL5010 albastru, rezistentă la deteriorări mecanice
- cu inele de macara în colțuri
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din aluminiu turnat cu rulmenți cu bile
- 2 roți pivotante cu frână centrală EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel vopsit |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 800 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1010 x 810 mm |
| sarcină nominală | 1200 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțimea de încărcare | 650 mm |
| înălţimea exterioară | 720 mm |
| lăţimea exterioară | 870 mm |
| lungimea exterioară | 1070 mm |
Documente
fără TVA











