Dulap metalic de atelier cu uși batante cu fereastră transparentă, HxLxl: 1000x1044x655 mm, 2 x polițe 100 kg, albastru RAL5012


Descriere
Dulapuri metalice fișete atelier din tablă de oțel sudată, vopsite cu pulbere, sunt prevăzute pentru condiţii foarte exigente.
Dulapuri metalice cu lățimea de 1044 mm și echipate standard cu polițe galvanizate, capacitatea de încărcare 100 kg (valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței). Polițele sunt reglabile pe înălțime în trepte de 25 mm.
Dulapuri metalice Lățimea x Adâncimea 1044 x 655 mm cu ușă cu balamale, cu un unghi de deschidere de 180°, care se închide prin încuietoare cu bolț în două puncte și cilindru.
Dulapuri metalice cu uși cu fereastră au fost prevăzute geamuri securit ESG.
Dulapuri metalice Înălțimea x Lățimea x Adâncimea (H x L x l.) 1000 x 1044 x 625 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | uși batante cu fereastră |
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5012 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| greutate | 57 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 100 kg |
| sarcină nominală carcasă | 300 kg |
| adâncime | 655 mm |
| înălțime | 1000 mm |
| lățime | 1044 mm |






