Banc de atelier KOMBI, lxLxH: 2000x800x880, 2 module dulap atașabile sub banc, 7 sertare, gri RAL7035


Descriere
Blat standard din traverse de fag îmbinate în pană prin lipire de-a lungul, grosime 40 mm, cu marginile superioare teșite, tratate la exterior cu o soluție din lac de ulei de in și ingrediente.
Cadru - construcție stabilă sudată din oțel, acoperită cu vopsea cu pulbere de calitate ridicată.
Box container/dulapuri pentru banc de atelier – Structură din tablă de oțel, acoperită complet cu vopsea cu pulbere. Blocare centrală cu siguranță pentru o singură extensie, adică poate fi deschis un singur sertar la un moment dat.
Sertare cu glisoare cu rulmenți, extractibile în proporție de 100%, capacitatea de încărcare a sertarului 80 kg. Interiorul sertarelor este pregătit pentru utilizarea separatoarelor. Mânerele cu etichetă se extind pe întreaga lățime a sertarului; apărătoarea etichetei este din plastic transparent.
Uși cu închidere într-un punct, mâner din plastic cu încuietoare cilindrică integrată. Uși cu mecanism de blocare cu arc, care împiedică deschiderea automată în poziție deschisă. Datorită designului tehnic, ușa se deschide opțional spre dreapta sau spre stânga.
Bancurile de lucru KOMBI sunt livrate dezasamblate, adică blatul nu este fixat de cadru sau de dulap.
Montajul este foarte simplu, deoarece în blat sunt premontate bolțuri - inserții filetate speciale, în care urmează să fie înșurubate șuruburile metrice obișnuite.
Echipare
2x Dulap de atelier cu sertare:
Echipare masă pentru banc lucru KOMBI cu 7 sertare distribuite in 2 module tip picior banc lucru configurate diferit:
Modul A)
1x sertare 150 mm
2x sertare 300 mm
Modul B)
1x sertare 75 mm
1x sertare 125 mm
1x sertare 250 mm
1x sertare 300 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| numărul de sertare | 7 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 204 kg |
| sarcină nominală | 800 kg |
| adâncime | 800 mm |
| adâncime sertar | 612 mm |
| grosime blat de lucru | 40 mm |
| înălțime | 880 mm |
| lățime | 2000 mm |
| lăţime sertar | 612 mm |





















