Cărucior cu polițe VARIOfit cu 2 etaje, 2000x800 mm, cap. port. 1000 kg


Descriere
- cadru șasiu sudat din oțel din profil cornier și rigidizat în colțuri cu profil tubular tip țeavă
- construcție înălțată din țeavă de oțel cu montare pe cadru
- construcție din oțel acoperită cu vopsea cu pulbere RAL5010 albastru
- suprafața de încărcare din placaj impermeabil cu suprafață antiderapantă
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din aluminiu cu rulmenți cu bile, bandaj din cauciuc
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- înălțimea de încărcare: 295 / 925 mm
- înălțime: 595 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 2000 x 800 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1995 x 800 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| greutate | 95,5 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea totală | 925 mm |
| lăţimea exterioară | 800 mm |
| lungimea exterioară | 2190 mm |










