Coș din sârmă stivuibil cu gură de vizitare, lxLxH: 815x565x525 mm, ochiuri 28x28 mm

Descriere
- sistem flexibil de depozitare și transport
- capacitate portantă mare
- zincat
Lăzi din tablă de oțel și coșuri din sârmă stivuibile. Fabricate din sârmă de oțel, zincate. Fiecare loc de încrucişare este sudat în puncte. Cu mânere rabatabile sau ramă de prindere pe întreaga circumferinţă. Sunt stivuibile datorită cadrului de bază din profil T.
O deschidere de acces la un perete frontal, ramă de prindere.
Dimensiuni/alti Parametri
| perete lateral de plasă | 28 x 28 mm |
| podea de plasă | 30 x 30 mm |
| capacitate | 400 kg |
| greutate | 15 kg |
| sarcină nominală | 100 kg |
| înălțime interioară | 470 mm |
| înălţimea exterioară | 525 mm |
| lăţimea exterioară | 565 mm |
| lungimea exterioară | 815 mm |







