Coș din sârmă stivuibil cu gură de vizitare, lxLxH: 615x455x400 mm, ochiuri 25x27 mm

Descriere
- sistem flexibil de depozitare și transport
- capacitate portantă mare
- zincat
Lăzi din tablă de oțel și coșuri din sârmă stivuibile. Fabricate din sârmă de oțel, zincate. Fiecare loc de încrucişare este sudat în puncte. Cu mânere rabatabile sau ramă de prindere pe întreaga circumferinţă. Sunt stivuibile datorită cadrului de bază din profil T.
O deschidere de acces la un perete frontal și un mâner.Dimensiuni/alti Parametri
| perete lateral de plasă | 25 x 55 mm |
| podea de plasă | 25 x 25 mm |
| capacitate | 450 kg |
| greutate | 9 kg |
| sarcină nominală | 90 kg |
| înălțime interioară | 370 mm |
| înălţimea exterioară | 400 mm |
| lăţimea exterioară | 455 mm |
| lungimea exterioară | 615 mm |







