Coș din sârmă stivuibil, lxLxH: 515x405x300 mm, ochiuri 25x28 mm

Descriere
- sistem flexibil de depozitare și transport
- capacitate portantă mare
- zincat
Lăzi din tablă de oțel și coșuri din sârmă stivuibile. Fabricate din sârmă de oțel, zincate. Fiecare loc de încrucişare este sudat în puncte. Cu mânere rabatabile sau ramă de prindere pe întreaga circumferinţă. Sunt stivuibile datorită cadrului de bază din profil T.
2 mânere pliabile.
Dimensiuni/alti Parametri
| perete lateral de plasă | 25 x 28 mm |
| podea de plasă | 25 x 25 mm |
| capacitate | 420 kg |
| greutate | 6,9 kg |
| sarcină nominală | 70 kg |
| înălțime interioară | 270 mm |
| înălţimea exterioară | 300 mm |
| lăţimea exterioară | 405 mm |
| lungimea exterioară | 515 mm |







