Coș din sârmă stivuibil, lxLxH: 465x365x240 mm, ochiuri 22x50 mm

Descriere
- sistem flexibil de depozitare și transport
- capacitate portantă mare
- zincat
Lăzi din tablă de oțel și coșuri din sârmă stivuibile. Fabricate din sârmă de oțel, zincate. Fiecare loc de încrucişare este sudat în puncte. Cu mânere rabatabile sau ramă de prindere pe întreaga circumferinţă. Sunt stivuibile datorită cadrului de bază din profil T.
2 mânere pliabile.Dimensiuni/alti Parametri
| perete lateral de plasă | 22 x 50 mm |
| podea de plasă | 25 x 25 mm |
| capacitate | 240 kg |
| greutate | 5,6 kg |
| sarcină nominală | 40 kg |
| înălțime interioară | 210 mm |
| înălţimea exterioară | 240 mm |
| lăţimea exterioară | 365 mm |
| lungimea exterioară | 465 mm |







