BigBox din polietilenă cu fante aerisire, vol. 670 L, 1200x1000x790 mm, cu roți, capac și seturi de închidere

Descriere
- Bigbox din polietilenă tip Euro-container (Bencuri plastic transport)
- dimensiuni ISO și EURO pentru optimizarea spațiului de transport sau depozitare
- stivuibile
- cu capac și balamale
Lăzi de transport tip containere de plastic transport manipulare depozitare (Bencuri plastic transport) livrabile în set:
Ladă de transport cu capac tip container plastic transport cu capac + armături speciale, 2 în spate, 1 încuietoare de ladă în față (fără lacăt).
BigBox din polietilenă cu capac blocabil. BigBox din polietilenă tip lăzi mari de transport sunt adecvate pentru depozitarea și transportul produselor ambalate și așezate liber. Dimensiunile optimizate permit utilizarea la maxim a suprafeței de încărcare a mijloacelor de transport și spațiilor de depozitare. Lăzi de transport fabricate din polietilenă de înaltă presiune, rezistentă la impact și intemperii. Pereții și fundul lăzilor containerelor de transport sunt fie pline, fie deschise (cu fante de aerisire).
Container transport din plastic se livrabil în versiune cu patru picioare, cu tălpi pentru raft pentru paleți, sau cu patru roți pivotante ø 100 mm (din care 2 cu frână).
Bigbox de transport și depozitare fără roți tip container plastic de transport fără roți sunt stivuibile și cu capac. Standard în culoarea gri.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu roți |
| culoare | gri ![]() |
| design | podeaua și pereții perforați |
| capacitate | 3750 kg |
| greutate | 39 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| volum | 670 l |
| înălțime interioară | 610 mm |
| înălţimea exterioară | 960 mm |
| lăţimea exterioară | 1000 mm |
| lăţimea interioară | 910 mm |
| lungimea exterioară | 1200 mm |
| lungimea interioară | 1110 mm |










