Scrumieră de perete din aluminiu, varianta contructivă rotundă șiparte superioară înclinată, înălțime 480 mm

Descriere
- scrumiere de perete din aluminiu, golire ușoară
- se pot utiliza atât în interior cât și în exterior
Fabricate din aluminiu pentru a se utiliza în spații exterioare. Golire facilă, prin deschiderea clapetei din partea de jos, cu ajutorul unei chei triunghiulare.
Cheia și șuruburile de montare pe perete sunt incluse în setul de livrare.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | aluminiu |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | da |
| utilizare | pentru exterior |
| volum | 2 l |
| adâncime | 108 mm |
| înălțime | 480 mm |
| lățime | 80 mm |







