Coș de gunoi cu pedală, din plastic alb, capacitate 50 l

Descriere
Coș de gunoi cu pedală. Fabricat din plastic alb neted, cu recipient interior detașabil din plastic și potrivit pentru pungi de unică folosință pentru deșeuri.
Coș de gunoi cu pedală. Fabricat din plastic alb neted, cu recipient interior detașabil din plastic și potrivit pentru pungi de unică folosință pentru deșeuri.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | plastic |
| cu scrumier | nu |
| culoare | alb ![]() |
| utilizare | pentru interior |
| volum | 50 l |
| adâncime | 445 mm |
| înălțime | 685 mm |
| lățime | 350 mm |




