Coș de gunoi cu pedală, din plastic alb, capacitate 28 l

Descriere
Coș de gunoi cu pedală. Fabricat din plastic alb neted, cu recipient interior detașabil din plastic și potrivit pentru pungi de unică folosință pentru deșeuri.
Coș de gunoi cu pedală. Fabricat din plastic alb neted, cu recipient interior detașabil din plastic și potrivit pentru pungi de unică folosință pentru deșeuri.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | plastic |
| cu scrumier | nu |
| culoare | alb ![]() |
| utilizare | pentru interior |
| volum | 28 l |
| adâncime | 325 mm |
| înălțime | 520 mm |
| lățime | 375 mm |




