Raft cu cleme și polițe înclinate CLIP, pe o parte, HxLxl: 2000 x 1056 x 836 mm, 8 polițe cu cap. port. 200 kg, raft adițional alăturat


Descriere
Rafturi gravitaționale cu polițe înclinate sistem kanban o soluție eficientă pentru o vedere de amsablu și o deservire optimă în spațiile de producție, depozitare, vânzare, etc.
Raft gravitațional metalic cu cleme și polițe înclinate oferă o vedere de ansamblu perfectă a stocului. Raft cu polițe inclinate tip raft kanban - construcţia este realizată complet din tablă zincată (galvanizată). Polițele înclinate asigură deplasarea automată a materialelor. Polițele sunt netede, fără margini în direcţia înclinării. Montare simplă prin inserție, fără îmbinări cu șuruburi. Rafturile grilaj sunt reglabile pe înălțime la intervale de 25 mm. Raftul (adițional alăturat) de extindere se compune din 2 stâlpi (picioare raft) și are același număr de polițe ca și raftul de bază pe care urmează să îl completeze prin prelungire (extindere), în continuarea sa.
- raft cu polițe înclinate recipente cutii mici cu capacitate portantă până la 200 kg
- căile pot fi delimitate pe un rastru de 50 mm, datorită barelor de delimitare incluse în setul de livrare
- livrarea include o poliţă de acoperire dreaptă, care servește ca protecție împotriva prafului și poliță suplimentară
Dimensiuni/alti Parametri
| acces | unilateral |
| design raft | raft adițional alăturat |
| suprafață superioară | zincat |
| numărul de etaje | 8 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 1800 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 200 kg |
| adâncimea totală | 836 mm |
| înălţimea totală | 2000 mm |
| lăţimea poliței | 1000 mm |
fără TVA







