Coșuri pentru deșeuri sortate cu recipiente interioare zincate, volum 3 x 80 l clapetă capac verde+albastră+galbenă

Descriere
Coșuri de gunoi din metal pentru colectare selectivă a gunoiului menajer reciclabil
- cosuri de gunoi tip statie colectare selectiva sortata a deșeurilor municipale reciclabile sau cosuri de gunoi colectare selectiva sorta individuale cu recipient interior zincat
- clapete de deschidere în culori diferite
Coșuri pentru deșeuri sortate cu recipiente interioare zincate tip stație de colectare selectiva sortata a gunoiului menajer reciclabil. Recipientele se utilizează în spaţii interioare; corpul este din tablă de oțel vopsită cu pulbere în gri deschis RAL 7035. Un acoperiș înclinat previne depozitarea deșeurilor pe recipient. Clapetă de închidere automată, etanșă la mirosuri, pentru o închidere estetică a recipientelor: clapetele sunt livrate în diferite culori, în funcție de tipul de material. Recipiente interioare galvanizate, dimensiuni 700 x 300 x 400 mm. Accesul la recipient se face prin ușa cu balamale frontală, cu zăvor rotitor, opțional și cu lacăt.
Pentru o mai bună orientare, sunt incluse în livrare și autocolante colorate cu pictograme pentru uși.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | zincat |
| cu scrumier | nu |
| culoare | galben, albastru, verde ![]() |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| volum | 80 l |
| adâncime | 450 mm |
| înălțime | 1072 mm |
| lățime | 1065 mm |











