Dulap metalic întărit cu compartimente pentru bunuri mici, sudat, 4x5 compartimente, HxLxl: 780x750x200 mm, gri RAL7035


Descriere
- dulapuri metalice cu casete pentru obiecte personale, construcție consolidată din tablă cu grosimea de 2 mm
- pentru păstrarea obiectelor personale valoroase, precum documente de identitate, telefoane mobile, playere mp3, camere video etc.
- dulap metalic cu casete pentru păstrare în siguranță obiecte personale sau bunuri mici; dimensiuni ale deschiderii ușii 150x120 mm
- încuietoare cilindrică într-un punct, cu două chei
- rafturile sunt acoperite cu pâslă subțire pentru a proteja de zgârieturi obiectele depozitate
- în peretele posterior există orificii pentru montare pe perete
- standard, vopsit cu pulbere în gri deschis RAL7035
Diferite culori disponibile pe comandă. Vă rugăm contactați departamentul de vânzări.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| Număr compartimente | 20 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 5 buc. |
| greutate | 59 kg |
| adâncime | 200 mm |
| înălțime | 780 mm |
| lățime | 750 mm |










