Boxcontainer pereți plini - container metalic stivuibil de transport cu tălpi, etanș, Profi, cap. port. 1500 kg, Lxl:1200x800mm, albastru RAL5010

Descriere
- capacitate portantă până la 1500 kg
- se pot stivui în maxim 7 straturi
Boxcontainer transport etanș cu pereți plini tip euro lada metalica cu podea si pereti plini din tabla - container metalic etanș de stivuire și transport.
- construcție sudată robustă și impermeabilă din tablă de oțel
- fund neted și pereți cu margine întărită pe tot perimetrul
- potrivite pentru manipulare cu un utilaj de transportat paleți (distanța sol-platformă 100 mm) sau macaraua - stâlpi de colț cu găuri de macara
- versiune cu tălpi pentru depozitarea în rafturi pentru paleți și pentru transportul pe căi cu role
- vopsit standard cu vopsea sintetică
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu tălpi |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| pereți laterali | complet |
| stivuire | 7 buc. |
| greutate | 87 kg |
| sarcină nominală | 1500 kg |
| înălțime | 620 mm |
| înălțimea de stivuire | 556 mm |
| lățime | 800 mm |
| lăţimea exterioară | 840 mm |
| lungime | 1200 mm |
| lungimea exterioară | 1240 mm |










