Dulap metalic cu polite si 1 ușa batanta birou arhiva atelier HxLxl 1040 x 600 x 435 mm cap. port. 40 kg, gri RAL7035


Descriere
- corpul dulapului este din tablă de oțel sudată, grosimea 0,6 – 0,8 mm
- construcție vopsită complet cu pulbere de calitate înaltă
Ușă - cu canaturi, cu balamale ascunse și încuietoare espagnolette cu cilindru
- unghiul de deschidere al ușilor 180°
Polițe - capacitatea de încărcare a fiecăreia 40 kg
- reglabile pe înălțime după dorință, în trepte de 25 mm
Recomandarea noastră
Dulapurile pot fi dotate cu polițe extractibile, sertare și cadru retractabil pentru dosare suspendate.
Vă rugăm să contactați departamentul nostru de vânzări, vom crea cu plăcere o ofertă individuală pentru dvs.
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| greutate | 25 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 40 kg |
| adâncime | 435 mm |
| înălțime | 1040 mm |
| lățime | 600 mm |








