Cărucior cu polițe VARIOfit cu poliță înclinată, zincat, 2 etaje, 1355 x 550 mm, cap. port. 250 kg


Descriere
- cadru din oțel sudat din profil cornier și tubular rigidizat, cu pereți frontali înșurubați din țeavă de oțel
- un perete frontal este prevăzut cu mâner
- polițele sunt montate într-un cadru din profil cornier de oțel cu o margine de 15 mm înălțime și pot fi suspendate variabil la intervale de 120 mm
- fie orizontal, fie înclinat, înclinare de 15°
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile, anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- construcție complet galvanizată
- suprafețe de încărcare din plasă de sârmă galvanizată, dimensiunea ochiului de plasă 50x50 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | zincat |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1300 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1320 x 535 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| greutate | 47 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 50 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălţimea totală | 1235 mm |
| lăţimea exterioară | 550 mm |
| lungimea exterioară | 1510 mm |
Documente
fără TVA









