Cărucior tip raft în consolă cantilever VARIOfit, simplu, 8 console, lățime 540-1700 mm


Descriere
- cărucioare tip rafturi în consolă pe o parte sau pe ambele părțicu structură de oțel sudată
- cărucioare tip rafturi în consolă cu lățime reglabilă continuu a căruciorului și înălțme reglabilă continuu a consolelor
- cărucioare tip rafturi în consolă acoperite cu vopsea cu pulbere RAL5010 sau RAL7016
- cărucioare tip rafturi în consolăroți prevăzute cu rulmenți, cu bandaj gri (cauciuc gri care nu lasă urme)
- cărucioare tip rafturi în consolă patru roți pivotante, două cu sistem de blocare și VARIOfit® protecție pentru picioare, una cu blocare de direcție
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| design | pe o parte |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1700 x 800 |
| număr de picioare | 2 buc. |
| numărul de console | 8 buc. |
| numărul de etaje | 5 buc. |
| greutate | 50,5 kg |
| sarcină nominală | 400 kg |
| sarcină nominală braț | 20 kg |
| adâncime | 800 mm |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălţimea totală | 1800 mm |
| lățime max. | 1700 mm |
| lățime min. | 540 mm |














