Cărucior platformă VARIOfit cu 4 pereți tip grilaj cu înălțime mijlocie, 850 x 500 mm, cap. port. 400 kg.


Descriere
- cărucior cu platformă de marfă durabil pentru transport manipulare marfă cu cadru șasiu sudat din profil cornier din oțel și cu colțuri din profil tubular tip țeavă, structură metalică acoperită cu vopsea cu pulbere
- cărucior cu platformă cu două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- cărucior cu platformă premium durabil cu 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 850 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 850 x 450 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 29 kg |
| sarcină nominală | 400 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălţimea platformei | 235 mm |
| înălţimea totală | 975 mm |
| lăţimea exterioară | 500 mm |
| lăţimea interioară | 450 mm |
| lungimea exterioară | 975 mm |
| lungimea interioară | 850 mm |





