Dulap metalic pentru vestiar, sudat, 2 x 300 mm, uși verzi RAL6024, soclu tip cutie de depozitare


Descriere
Vestiare KOVOS dulapuri metalice profesionale de haine pentru vestiare cu design industrial contemporan modern - construcție sudată din tablă pliată, de calitate. Vopsit cu pulbere, corpul în gri deschis RAL 7035, ușile în diferite culori lux. Dulap vetiar metalic cu cadrul și structura și cu cutie de depozitare în gri RAL 7035. Suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă.
Dulap metalic vestiare pentru haine cu profil de întărire în mijlocul ușii, pentru o mai bună stabilitate. Ramă pentru etichete 80 × 35 mm. Uși cu balamale exterioare, unghi de deschidere 180°. Standard cu fante de aerisire în zona interioară și cea superioară a ușii. Închidere într-un punct, prin broască cilindrică, standard cu două chei.
Interiorul fiecărui compartiment - poliță pentru șepci, bară pentru umerașe și 3 cârlige reglabile pentru haine.
Vestiare, dulapuri metalice pentru vestiar cu cutie de depozitare inferioară - construcție sudată, pe care cutia se așează simplu. Închidere într-un punct, cu broască cilindrică și două chei, axe rotative exterioare. Suprafață de șezut din placă laminată gri cu margine ABS. Înălțimea cadrului 370 mm.
Vestiare, dulapuri metalice pentru vestiar cu cutie depozitare 2 uși x 300 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | cu cutie de depozitare |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | verde RAL6024 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 2085 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 600 mm |










