Cărucior marfă cu platformă fără mâner tip șasiu VARIOfit 1600 x 800 mm - modelul de bază, cap. port. 1200 kg


Descriere
- cărucior cu platformă pentru marfă pentru transport manipulare marfă cu cadru robust din oțel capacitatea portantă: 1200 kg
- înălțime de încărcare 305 mm
- cărucior platformă manipulare sarcini grele, VARIOfit - cu cadru foarte robust din oțel, vopsea cu pubere culoare albastru RAL5010
- două roți pivotante, cu diametrul ø 200 mm, u protectie pentru picioare si cu frana centrala EasySTOP, care este controlata in lateral si in fata, două roți fixe.
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1600 x 800 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1680 x 880 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 54 kg |
| sarcină nominală | 1200 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea platformei | 305 mm |
| lăţimea exterioară | 880 mm |
| lungimea exterioară | 1680 mm |



