Cărucior metalic VARIOfit cu 2 polițe vană colector, 995x695 mm, cap. port. 400 kg


Descriere
Cărucioare de lucru atelier pentru montaj montaj service cu polițe tip vană de captare colectare retentie pentru scule si piese
- cărucioare cu 2-3 polite metal tăvi captare retenție, construcție din oțel cu polițe tip vană colector
- marginea tăvii cu înălțime de 40 mm
- structură protejată durabil la suprafață, rezistentă la impact și la zgâriere, acoperire vopsea pulbere
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- înălțimea de încărcare: 285 / 915 mm
- înălțime: 585 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 995 x 695 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| greutate | 50 kg |
| sarcină nominală | 400 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 100 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea totală | 950 mm |
| lăţimea exterioară | 700 mm |
| lungimea exterioară | 1135 mm |








