Cărucior marfă cu platformă VARIOfit 1000 x 700 mm, cu mâner din țeavă, cap. port. 400 kg


Descriere
- cărucior cu platformă de marfă durabil pentru transport manipulare marfă cu cadru șasiu sudat din profil cornier din oțel și cu colțuri din profil tubular tip țeavă, structură metalică acoperită cu vopsea cu pulbere
- cărucior cu platformă cu două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- cărucior cu platformă premium durabil cu 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| pereţi - material | necompletat |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1000 x 700 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 28 kg |
| sarcină nominală | 400 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea platformei | 300 mm |
| înălţimea totală | 1030 mm |
| lăţimea exterioară | 700 mm |
| lungimea exterioară | 1100 mm |










